کد مطلب 6116- ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰:۵۲


بهسازی و ترمیم شبکه آب رسانی شهر مبارک آباد و برخی روستاها

بهسازی و ترمیم شبکه آب رسانی برخی روستاها و شهر مبارک آباد در دستور کار کمیته بهداشت، سلامت و امنیت غذای قیروکارزین قرار گرفت.

به گزارش پرگون به نقل از قیروکارزین نیوز کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان قیروکارزین اظهار داشت: با توجه به اهمیت تأمین آب آشامیدنی سالم برای مردم شهرها و روستاهای شهرستان، بهسازی، ترمیم و کلر زنی شبکه های آبرسانی روستاها و شهر مبارک آباد در دستور کار کمیته بهداشت، سلامت و امنیت غذا قرار گرفت.

محمد آزادی افزود: در جلسه ای که با حضور بخشدار مرکزی و رؤسای ادارات در دفتر شهردار شهر مبارک آباد برگزار شد، مسائل و مشکلات بهداشتی آن منطقه مطرح و راهکارهای رفع آن، مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: همچنین در این کمیته، با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید، بازرسی های ضربتی از وضعیت بهداشتی مدارس نیز در دستور کار گروه مشترک شبکه بهداشت و درمان و آموزش و پرورش قرار گرفت و این گروه از هفته آینده در یک برنامه ریزی منسجم فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

آزادی خاطر نشان کرد: خروج دام از بافت شهری شهرهای کوچک نیز یکی از اولویت های بهداشتی ساکنین این شهرها است که باید برای آن چاره اندیشی شود.

این مقام مسوول ادامه داد: در این راستا با همکاری جهاد کشاورزی شهرستان، واگذاری زمین برای خروج دامداری ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و بنا  شد راهکارهای اجرایی آن از طریق مرکز استان پیگیری شود./

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.