کد مطلب 6043- ۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹:۴۹


مدیر مؤسسه خیریه ولیعصر (عج):

ششصد مددجو تحت پوشش خیریه هستند/ به کمک مردم و مسئولان نیازمندیم

مدیر مؤسسه خیریه ولیعصر (عج) قیر در گفت و گو با خبرنگار پرگون گفت: در حال حاضر بیش از ششصد مددجو شناسایی شده و تحت پوشش مؤسسه می باشند.

به گزارش پرگون؛ یاسر بادروج مدیر مؤسسه خیریه ولیعصر (عج) قیر در گفت و گو با خبرنگار پرگون گفت: در حال حاضر بیش از ششصد مددجو شناسایی شده و تحت پوشش مؤسسه می باشند.

وی افزود: ساخت و ساز برای نیازمندان، تهیه جهیزیه برای زوج های کم برخوردار، ترک اعتیاد، تهیه و توزیع مواد خوراکی و پوشاک از شاخص ترین فعالیت های این مؤسسه می باشد.

مدیر مؤسسه خیریه ولیعصر (عج) اضافه کرد: در ساخت و سازها، موارد متعدد و متفاوتی را پیگیر بوده ایم که ساخت دو سرویس بهداشتی، دو حمام، دو اتاق و ترمیم ساختمان های آسیب دیده از آخرین فعالیت های ما در این زمینه است.

بادروج تهیه جهیزیه برای زوج های کم برخوردار را از دیگر فعالیت های این خیریه دانست و ادامه داد: مایحتاج ضروری برای شروع یک زندگی را تهیه و در اختیار زوج ها قرار می دهیم که یخچال، اجاق گاز، ظروف آشپزخانه، کولر، بخاری، تلوزیون و موکت از جمله این موارد است.

وی گفت: در مناسبت هایی مانند میلاد امام علی (ع) و دیگر اعیاد معصومین (ع) مواد غذایی به صورت طبخ شده و یا اینکه طبخ نشده در اختیار مددجویان قرار می گیرد که به عنوان مثال شب میلاد امیرالمؤمنین (ع) غذای تبرکی تهیه و میان بیش از 500 خانواده مددجو توزیع شد.

مدیر مؤسسه خیریه ولیعصر (عج) بیان کرد: در ایام عید نوروز نیز 1000 بسته غذایی شامل برنج، گوشت، روغن، ماکارونی، شیرینی و مانند اینها تهیه و در اختیار مددجویان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: در ایام فاطمیه گذشته نیز یک نمایشگاه تحت عنوان «ایستگاه مهربانی» برای جمع آوری کمک های مردمی راه اندازی شد که تعداد زیادی لوازم منزل، پوشاک، هدایای نقدی و غیر نقدی جمع آوری شد و به دست نیازمندان رسید.

بادروج بیان داشت: کمک های زیادی تا کنون به دست ما رسیده است ولی همچنان با کمبود لوازم و امکانات مواجه هستیم که امیدواریم با کمک مردم و مسئولان بتوانیم گره کوچکی از خانواده های محروم و نیازمند را باز کنیم.

وی گفت: برنامه آینده مؤسسه برای نیمه شعبان اینست که 1500 غذا طبخ نموده و میان فقرا و نیازمندان توزیع نماید، همچنین برای ماه مبارک رمضان نیز 1500 سبد کالای حمایتی تهیه و توزیع خواهد شد که مردم می توانند در این موارد مشارکت نقدی و غیر نقدی داشته باشند.

مدیر مؤسسه خیریه ولیعصر (عج) در پایان اظهار داشت: مؤسسه خیریه ولیعصر (عج) واقع در شهر قیر، بولوار امام علی (ع) جنب نانوایی دهقان آماده دریافت هدایا، نذورات، کفّارات، عقیقه، گوسفند قربانی، کمک های نقدی و غیر نقدی و حتی وسایل دست دوم منزل برای کمک به فقرا و نیازمندان می باشد.

شماره تماس خیریه ولیعصر (عج): 07154525487

پایان/

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.