کد مطلب 6035- ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۴:۵۸:۴۶


یادداشت/ به بهانه هجوم رسانه های معاند به شورای نگهبان؛

نظام ثابت کرد با کسی تعارف ندارد/ ملاک حال افراد است، وگرنه شمشیر زبیر بارها غم از چهره پیامبر زدوده بود

ساعاتی قبل اسامی نامزدهای تأیید صلاحیت شده برای داوازدهمین دوره ریاست جمهوری توسط شورای محترم نگهبان منتشر شد که نگاه به اسامی تأیید و ردّ صلاحیت شدگان، نشانگر آنست که این شورا ثابت کرده است در راه حقّی که پیش گرفته، با احدالناسی تعارف ندارد.

به گزارش پرگون؛ ساعاتی قبل اسامی نامزدهای تأیید صلاحیت شده برای داوازدهمین دوره ریاست جمهوری توسط شورای محترم نگهبان منتشر شد که نگاه به اسامی تأیید و ردّ صلاحیت شدگان، نشانگر آنست که این شورا ثابت کرده است در راه حقّی که پیش گرفته، با احدالناسی تعارف ندارد.

اما در این میان، شبکه های معاند می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و به بهانه ردّ صلاحیت محمود احمدی نژاد، برخی چهره های فتنه گر را تطهیر کنند و یا برخی از اشتباهات گذشته شان را حق جلوه دهند.

صرفاً جهت اطلاع این شبکه های معلوم الحال عرض می کنیم که:

1. ردّ صلاحیت احمدی نژاد ثابت کرد که برای انقلاب و انقلابی ها، ملاک حال افراد است و هرگز عناوین و سابقه ها نمی تواند چشم انقلابیون را بر حقایق ببندد.
ما پیرو همان امامی هستیم که وقتی حضرت زهرا (س) می خواست به او وصیت کند فرمود: «علی جان، وصیت هایی دارم که اگر نمی توانی آنها را عمل کنی آنها را به زبیر می گویم چراکه او حتماً عمل می کند»؛ این یعنی حضرت زهرا (س) زبیر را بعد از علی محرم می داند.
زبیری که وقتی علی (ع)پس از مرگش شمشیر زبیر را دید فرمود: این شمشیر، کراراغبار غم از چهره پیامبر خدا زدوده است.
اما رسید آن روزی که زبیر خانه به خانه می رفت تا لشکری برای مقابله با علی (ع) فراهم کند. واین علی بود که مقابل زبیر ایستاد و وقتی چشمش به او افتاد فرمود:  تو مدتی با پیامبر خدا مصاحب بودی وبا او پیوند خویشاوندی داشتی، ولی  شیطان بر عقل تو مسلط شد وکار تو به اینجا انجامید. برای علی (ع) فرقی نمی کند زبیر باشد یا معاویه، هرکس با احکام الهی فاصله بگیرد در واقع از علی فاصله گرفته است.

2. دفاع رهبر انقلاب در گذشته از رئیس دولت نهم و دهم، دفاع از ویژگی های زیبنده ای بود که وی در آن سالها از خود بروز داده بود و ردّ صلاحیت امروزش، بدلیل صفات و کارهای نازیبایی است که امروز از خودش بروز داده است و این دو در زمان خودشان هیچ منافاتی با یکدیگر ندارند کما اینکه رفتار امیرالمؤمنین (ع) با کسانی مثل زبیر اینگونه بود.

3. حصر سران فتنه به دستور و یا برای خشنودی احمدی نژاد نبوده است که امروز نظام از آن پشیمان باشد، حتی بخاطر مخالفت آنها با احمدی نژاد هم نبوده است؛ بلکه حصر آنان بخاطر ادعاهای دروغ و تحمیل هزینه های گزاف به نظام بود که بعدها توسط خودشان (سید محمد خاتمی) انکار شد و ادعای تقلب را مردود دانستند.

4. از چه زمانی فتنه گری و فریب دادن مردم با ادعاهای واهی مانند تقلب، قتل و مانند اینها نشان از بصیرت است که با نمایش تصاویر فتنه 88 مخالفت با احمدی نژاد را نشانه بصیرت خودتان جلوه می دهید؟
به راستی مردم را چه فرض کرده اید؟ آنقدر سردرگم شده اید که همزمان، هم دم خروستان بیرون زده، هم قسم حضرت عباس میخورید.
 از طرفی بر طبل حمایت از احمدی نژاد می کوبید و خواهان تأیید صلاحیت وی می شوید، و از طرفی دیگر می گویید ما سال 88 گفتیم او صلاحیت ندارد؛ بالاخره تکلیفتان را با خودتان مشخص کنید وی صلاحیت دارد یا ندارد؟

5. در مکتب ما زبیر که سیف الاسلام بود، می تواند با پیروی از هوای نفس دشمن اسلام بشود. ولی باز هم عاقبت زبیر و امثال او، با خیانت های ابوموسی اشعری ها که با سودای قدرت طلبی و با بی سوادی تیشه به ریشه اسلام زدند قابل قیاس نیستند.

6. شما از خون های به ناحق ریخته شده در فتنه 88 دم میزنید؟ جای شاکی و مجرم عوض شده یا شما هم مانند برخی سیاسیون امروزی دچار آلزایمر شده اید؟ کسانی باید پاسخگوی خون های به ناحق ریخته شده در فتنه 88 باشند که هنوز هم نمی خواهند بپذیرند مکانیزم انتخابات در ایران نمی تواند اجازه 11 میلیون تقلب را بدهد.
کسانی باید پاسخگو باشند که در محافل خصوصی اقرار به اشتباهشان می کنند، ولی در میان مردم برای اینکه دو سه روزی بیشتر بر گُرده مردم بی گناه سوار شوند همچنان بر تکرار دروغ تقلب اصرار می کنند.

7. بازهم خاطرنشان می کنیم که حصر سران فتنه بدلیل خیانت به مردم و نظام، فریب مردم، تحمیل هزینه های گزاف به نظام و دهها دلیل دیگر بوده و هست، نه بخاطر شخص و یا اشخاص.
پس تا زمانی که این ابوموسی اشعری ها همچنان بر اشتباهاتشان پافشاری می کنند، مانند دیوانه ای هستند که برای حفاظت از جان دیگران باید آنها محبوس کرد. به امید عاقل شدنشان.

در پایان می گوییم که اگر به ادعای شما سران فتنه سال 88 فهمیده اند احمدی نژاد صلاحیت ندارد، دقیقاً 9 دی مردم فهمیدند که سران فتنه صلاحیت آزادی ندارند و باید در حصر باشند تا به خودشان بیایند.

به امید سربلندی روز افزون ایران اسلامی
پایان/

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.