کد مطلب 600- ۲۳ آذر ۱۳۹۲ - ۷:۵۰:۲۲


یادواره شهدای شهرستان قیروکارزین 24 آذر ماه برگزار می گردد

یادواره شهدای شهرستان قیروکارزین یکشنبه 24 آذر ماه در محل تپه شهدای گمنام شهر کارزین برگزار می گردد.

پرگون/ یادواره شهدای شهرستان قیروکارزین یکشنبه 24 آذر ماه در محل تپه شهدای گمنام شهر کارزین برگزار می گردد. سرهنگ سید محمود جعفری فرمانده سپاه ناحیه قیروکارزین در گفتگو با خبرنگار پرگون با اعلام این خبر گفت: شهدا و دلاوری های آنان در طول هشت سال جنگ تحمیلی در اذهان و حافظه همه ملت ایران باقی است و برگ زرینی در تاریخ این کشور سرافراز محسوب می گردد.

وی افزود: ما خود می دانیم در راستای نیل بە اهداف مدیریت شهری در خصوص پاسداشت یاد و خاطره شهدا و برای ادای احترام ،حفظ شأن و منزلت این بزرگ مردان بی ادعا کە از جان خود در راه حفظ ارزش ها و برقراری راستی وعدالت در بین همه اقشار جامعه گذشتند یادواره ای را جهت گرامیداشت یاد وخاطره آنها و ادای احترام بە خانواده های صبور و بردبارشان کە تسلیم مشیت حق تعالی شدند برگزار کنیم.

جعفری ادامه داد: در این مراسم علاوه بر گرامیداشت یاد و خاطره لاله های بە خون خفته شهرستان قیروکارزین ، یاد و خاطره هفت شهید گمنام آرمیده در این شهرستان نیز گرامی داشته خواهد شد.

به گفته فرمانده سپاه ناحیه قیروکارزین این مراسم روز یکشنبه 24 آذر ماه راس ساعت 2 بعد از ظهر در محل تپه شهدای گمنام شهر کارزین با مداحی برادر مجتبی رمضانی و سخنرانی حجت الاسلام حاجی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/224224

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.