کد مطلب 5935- ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷:۰۸


خبرنگار صداوسیمای فارس در قیروکارزین:

مالکیت قیروکارزین بر سد سلمان فارسی، برای مسؤولان صداوسیمای استان فارس محرض شده است

خبرنگار صداوسیمای فارس در قیروکارزین گفت: آنچه اهمیت دارد تاج سدّ سلمان فارسی است که در قیروکارزین واقع شده است، حوضچه سدّ حتی اگر سه شهرستان را هم در بر بگیرد از لحاظ قانونی اهمیتی ندارد و دلیلی بر مالکیت آن نمی باشد.

به گزارش پرگون؛ یوسف قائمی نسب خبرنگار صداوسیمای استان فارس در شهرستان قیروکارزین در گفت و گو با خبرنگار پرگون، گفت: بحث مالکیت قیروکارزین بر سدّ سلمان فارسی برای مسؤولان شبکه استانی فارس حل شده است.

وی افزود: پیرو مستنداتی که از ابتدای احداث و آبگیری سدّ سلمان فارسی وجود دارد و به مسئولان صداوسیمای استان نیز ارائه شده است، و با پیگیری های فرماندار محترم و شخص بنده، مالکیت قیروکارزین بر سدّ سلمان فارسی برای استانداری، صداوسیمای استان و سازمان آب استان فارس محرض شده است.

قائمی نسب اظهار داشت: بر اساس الگوهای موجود برای اثبات مالکیت سدّ، مالکیت سد به شهرستانی تعلق دارد که تاج سدّ در آنجا واقع شده باشد.

وی گفت: آنچه اهمیت دارد تاج سدّ سلمان فارسی است که در قیروکارزین واقع شده است، حوضچه سدّ حتی اگر سه شهرستان را هم در بر بگیرد از لحاظ قانونی اهمیتی ندارد و دلیلی بر مالکیت آن نمی باشد.

پایان/

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.