کد مطلب 5932- ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱:۰۷:۰۴


فرماندار قیروکارزین:

ریزش کوه و بسته شدن جاده ها در قیروکارزین شایعه است/ بحث ترکیدن سدّ سلمان مطرح نیست

فرماندار قیروکارزین گفت: شایعات فراوانی در فضای مجازی مطرح می شود که هیچکدام صحت ندارد.

به گزارش پرگون؛ اشکان کاظمی فرماندار قیروکارزین و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان در مصاحبه با خبرنگار پرگون گفت: شایعات فراوانی در فضای مجازی مطرح می شود که هیچکدام صحت ندارد.

وی افزود: یکی از شایعات مطرح شده در فضای مجازی، ریزش کوه در جاده قیر-فیروزآباد است که صحت ندارد و در حال حاضر هیچکدام از راه های مواصلاتی شهرستان مسدود نیست و رفت و آمد در آنها جریان دارد.

فرماندار قیروکارزین اضافه کرد: مسیر ارتباطی برخی از روستاها با آبگرفتگی روبرو شده بود که کمی تردد را سخت کرده بود امّا هیچکدام از مسیرها مسدود نشده اند و ارتباط تمامی روستاها برقرار است.

کاظمی اظهار داشت: در ساعات گذشته بخشدار مرکزی با تعدادی از پرسنل از جاده قیر به هنگام دیدن کردند تا از باز بودن مسیر اطمینان حاصل کنند، که خوشبختانه مسیر مذکور باز بود و تنها در قسمت کمی از جاده تردد به سختی انجام میشده است ولی در کل می توان گفت که مسیر هنگام مسدود نیست.

وی گفت: درباره جاده روستای ریکان نیز شایعاتی مطرح شد که مسئولان محلی و استانی به محل مذکور مراجعه کردند و مشکل خاصی مشاهده نکردند و از داخل روستا با من تماس گرفتند.

رئیس ستاد مدیریت بحران قیروکارزین در ادامه خاطرنشان کرد: درباره سدّ سلمان فارسی مردم دچار سوء تفاهم شده اند، اصلاً بحث پُر شدن و یا ترکیدن سد سلمان فارسی مطرح نبوده است و منبع این خبرهای نادرست مشخص نیست.

فرماندار قیروکارزین در پایان تأکید کرد: تا این لحظه مشکل خاصی در شهرستان نداشته ایم و از مردم میخواهم علاوه بر رعایت نکات ایمنی، اخبار را از منابع موثق دریافت کنند.

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.