کد مطلب 5844- ۲۲ دي ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۲:۲۸


به میزبانی شهرداری قیر برگزار شد؛

نشست هم اندیشی اتحادیه های اصناف با شهردار قیر

نشست هم اندیشی شهردار قیر و مدیران اتحادیه های اصناف شهرستان قیر و کارزین در دفتر شهردار تشکیل و درباره موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش پرگون؛ جلسه هم اندیشی منصور صالحی شهردار قیر و مدیران اتحادیه های اصناف شهرستان قیر و کارزین با دعوت قبلی شهرداری امروز صبح در دفتر شهردار تشکیل و درباره موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر شد.

صالحی ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیران اتحادیه های اصناف در این جلسه، گفت: با هم فکری و حمایت مدیران، اتحادیه های اصناف و شهرداری میتوانند بخش عمده ای از مشکلات و نارضایتی ها را کاسته و وضعیت موجود را بهبود بخشند.

وی با اشاره به تبصره یک ماده 55 قانون شهرداری ها مبنی بر این که شهرداری باید برای جلوگیری از سدّ معبر عمومی و اشغال پیادهرو های عمومی به وسیله مأمورین و با همکاری دستگاهای مربوطه اقدام نماید، اظهار داشت: با توجه به اینکه سدّ معبر تشکیل شده از سه بخش کسبه، دست فروشان و خودرو می باشد تعامل، همکاری و هماهنگی بیش از پیش نهادهای ذیربط با شهرداری را میطلبد.

شهردار قیر در پایان از همه مدیران اتحادیه اصناف به خاطر حمایت هایشان تقدیر کرد و تداوم و تکرار این جلسات را خواستار شد.

در ادامه نیز سید موسی هاشمی مدیر اتاق اصناف شهرستان قیر وکارزین خواستار حل مسائل و مشکلات از سوی اتحادیه ها شده و اظهار داشت: ما نیازمند کمک و همفکری و تعامل و همکاری اتحادیه ها با شهردار محترم هستیم، ضمن اینکه انتقادات و پیشنهادات شما سرلوحه کار ما خواهد بود.

وی افزود: ما به عنوان مدیر اتاق اصناف ممکن است درگیر روز مرّگی هایی شویم و از مشکلاتی که اتحادیه ها به آنها مبتلا هستند غافل شویم که نیاز به همین تکرار مکررات است تا مطالب را تا جایی که امکان داشته استخراج نموده و در جایی که لازم است مطرح کنیم تا بتوانیم نتیجه مطلوبی را از برگزاری این جلسات بگیریم.

پایان/

 

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.