کد مطلب 5840- ۲۱ دي ۱۳۹۵ - ۷:۱۹:۰۸


کورش کرمپور در پیامی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت

کورش کرمپور نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

به گزارش پرگون؛ کورش کرمپور نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

متن پیام:

بسم الله الرحمن الرحيم
من المومنين رجال صدقوا ما عاهدوا الله عليه فمنهم من قضي نحبه و منهم من ينتظر و مابدلوا تبديلا
سوره احزاب؛آيه ٢٣


ارتحال يار ديرين امام(ره) و مقام معظم رهبري، حامي دلسوخته مردم، استوانه مستحكم انقلاب اسلامي، فرمانده شايسته دفاع مقدس و سردار بزرگ سازندگي آيت الله هاشمي رفسنجاني خسراني عظيم و ضايعه اي جبران ناپذير است.
به يقين آن بزرگ مرد با خدمات بي بديلي كه در تمام دوره حيات پر افتخار خويش بويژه به نهضت انقلاب اسلامي داشتند نامي نيك از خود در خاطر ملت به يادگار گذاشتند و اينك ايران اسلامي يكي از بزرگترين خدمتگزاران صديق خود را از دست داد.
فقدان يار هميشگي انقلاب كه عمر خود را صرف خدمت صادقانه به نهضت و آرمان هاي انقلاب اسلامي نمود و در اين راه زندانها و شكنجه هاي رژيم ستم شاهي را به جان خريد، تأثر و تألم مردم آگاه ايران و هر آنكه دل در گرو سربلندي نظام اسلامي سپرده است را رقم زد.
اينجانب اين مصيبت بزرگ را به پيشگاه حضرت ولي عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامي، خانواده محترم ايشان و عموم مردم شريف ايران اسلامي و رزمندگان دوران طلايي دفاع مقدس تسليت و تعزيت عرض نموده، از خداوند سبحان رحمت و مغفرت و علو درجات آن مهاجر في سبيل الله را مسئلت مي نمايد.


كورش كرمپور
نماينده مردم شهرستان هاي فيروزآباد، قير و كارزين و فراشبند در مجلس شوراي اسلامي

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.