کد مطلب 5833- ۱۹ دي ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۶:۱۰


روابط عمومی هلال احمر قیروکارزین:

امدادگران هلال احمر قیروکارزین اولین گروهی بودند که در محل وقوع زلزله خنج حاضر شدند

روابط عمومی هلال احمر قیروکارزین گفت: گروه اعزامی از قیروکارزین اولین امدادگرانی بودند که به محل حادثه رسیدند، حضور بموقع امدادگران قیروکارزین و کمک به زلزله زدگان باعث تشکر ویژه اهالی منطقه از اکیپ قیروکارزین شد و حتی فرماندار خنج نیز از این موضوع ابراز خرسندی کرد و مراتب تقدیر خود را از امدادگران قیروکارزین بعمل آورد.

به گزارش پرگون؛ مهران زارعی مسؤول روابط عمومی هلال احمر قیروکارزین در گفت و گو با خبرنگار پرگون اظهار داشت: امدادگران قیروکارزین در قالب 2 گروه به مناطق زلزله زده خنج اعزام شدند که گروه اول 4 نفر و گروه دوم 16 نفر بوده اند.

وی افزود: گروه اعزامی از قیروکارزین اولین امدادگرانی بودند که به محل حادثه رسیدند، حضور بموقع امدادگران قیروکارزین و کمک به زلزله زدگان باعث تشکر ویژه اهالی منطقه از اکیپ قیروکارزین شد و حتی فرماندار خنج نیز از این موضوع ابراز خرسندی کرد و مراتب تقدیر خود را از امدادگران قیروکارزین بعمل آورد.

زارعی خاطرنشان کرد: زمانی که در منطقه زلزله حاضر شدیم، حتی امدادگران شهرستان خنج نیز هنوز به محل حادثه نرسیده بودند، دقایقی بعد امدادگران خنج، جهرم و دیگر شهرستان ها به ما ملحق شدند.

پایان/

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.