کد مطلب 5652- ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸:۳۱


قاتل شهردار مبارک آباد دستگیر شد

عامل اصلی قتل مهندس محمدحسین طاهری شهردار مبارک آباد پس از 6 ماه در شیراز دستگیر شد.

به گزارش پرگون؛ در بهمن ماه سال 94 خبر قتل مهندس محمدحسین طاهری در مبارک آباد همه را شوکه کرد. وی به همراه یکی از اهالی مبارک آباد به نام فضل الله بهمنی در یکی از باغ های این شهر به ضرب گلوله به قتل رسیدند.

با بررسی جزئیات حادثه، مشخص شد که متهم اصلی پرونده شخصی به نام «ی.ر» می باشد که با انگیزه خونخواهی دست به چنین اقدامی زده و سپس متواری شده است.

پس از گذشت بیش از 6 ماه از حادثه، این اتفاق تقریباً از ذهن مردم قیروکارزین پاک شده بود تا اینکه جمعه 8 مرداد 95 خبر دستگیری متهم اصلی پرونده، دوباره این اتفاق را بر سر زبان ها انداخت.

سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی فرمانده انتظامی فارس دوشنبه 11 مرداد در نشست خبری دستگیری قاتل را تأیید کرد و افزود: تحقیقات ما نشان می داد که قاتل با خود سه قبضه سلاح شامل ژ3، کلاشینکف و کلت کمری به همراه دارد و در کوهستان های جنوب استان مخفی شده بود. 

فرمانده انتظامی فارس ادامه داد: در نهایت مخفیگاه وی شب جمعه گذشته در بولوار مدرس و شهرک پرواز شیراز شناسایی شد و پس از 48 ساعت تعقیب و مراقبت مشخص شد که با توجه به همراه داشتن سلاح جنگی امکان گروگان گیری توسط وی وجود دارد. 

گودرزی اضافه کرد: در نهایت پس از محاصره محل اختفای قاتل، ساعت یک و 30 دقیقه بامداد در حالی که راه های فرار را بر خود بسته دید تسلیم ماموران شد. 

این فرد قاتل در اظهارات خود، با اشاره به اینکه به هیچ وجه قصد کشتن شهردار مبارک آباد را نداشته و وی را به هیچ وجه نمی شناخته، انگیزه خود از قتل نفر دوم را انتقام جویی اعلام کرد. 

دادستان قیروکارزین از بررسی پرونده خبر داد و گفت حکم نهایی در آینده نزدیک مشخص خواهد شد.

پایان/

 


 • علی پورعباسی

  • ۱۳۹۵/۵/۱۶ ۱۱:۳۶    

  با سلام
  از تلاشها و پیگیریهای بی وقفه و شبانه روزی نیروهای محترم نظامی و انتظامی استان فارس و شهرستان قیروکارزین و استانداری استان فارس و فرمانداری محترم شهرستان قیروکارزین امام جمعه محترم و سربازان گمنام امام زمان (عج) در امر دستگیری قاتل شهردار فقید شهر مبارک آباد و همراه وی و برگرداندن ثبات و امنیت به منطقه کمال تقدیر و تشکر به عمل می آید. دعای خیر مردم شهرستان قیروکارزین، به ویژه مردم داغدار زاخرویه بدرقه راه شما عزیزان باد
  از طرف خانواده زنده یاد مهندس طاهری شهردار فقید مبارک آباد

  0
  1

کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.