کد مطلب 5581- ۶ تير ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۷:۴۷


یادداشت/ سه روزبرای دلم؛ سه روزبرای خدا

میتینگ متفاوت دهه هشتادی ها اینبار در قیروکارزین

دهه هشتادی های قیروکارزینی با این حرکت خبرساز شدند.

چند وقت پیش ده‌ی هشتادی‌ها در تهران میتینگ راه انداخته بودند با کلی بزن و برقص و سوت و کف و... اما این طرف ایران درست در مرکز شهرستان ما در مسجدی کوچک، عده‌ای از ده‌ی هشتادی‌ها میتینگ راه انداخته بودند اما به قول شاعر، خال مه رویان سیاه و فلفل هندو سیاه/ هر دو جان سوزند اما این کجا و آن کجا؟! آری میتینگ اینها از جنس بندگی بود با برنامه ای به نام اعتکاف...

نوجوانان خوب شهرستان ما ثابت کردند که جز خدا هیچ چیز همراه و مونس همیشگی آنها نیست در این سه روز با وجود اینکه این نسل به شدت به گوشی های موبایل و فضای مجازی وابسته اند اما حاضر شدند از این میل وعلاقه خود برای خلوت با خالق شان بگذرند.

هر خردمندی با دیدن این لحظه های شیرین، هم لبخند می‌زند و هم اشک می‌ریزد.لبخند و تبسم او به خاطر این است که انقلاب ما ادامه خواهد داشت چرا که درخت با برکت و طیبه صالحین باعث شکوفایی و تقویت روحیه بندگی بچه‌های انقلابی نسل جدید شده است، از طرفی نیز اشک می‌ریزد که چرا مسئولین شهرستان به این نیروهای انقلابی بها نمی‌دهند؟! چه می‌شد که نهاد های مختلف شهرستان لحظاتی را در کنار این بچه‌ها می‌نشستند و به دغدغه‌های آنها گوش می دادند، روحیه خود باوری را در دل آنها تقویت می‌کردند و.... پس سلامی می‌کنیم به اداره فرهنگ و ارشاد به خاطر این همه بی توجهی! سلامی هم بکنیم به شوراها و شهرداری های شهرستان و همه نهاد های فرهنگی و دانش آموزی شهرستان که برای همه چیز وقت دارند الا تربیت فرزندان شهرستان و سلامی هم بکنیم به مسئولینی که تمام همکاریشان در حد یک جمله بود:طرح خیلی خوبی است و... و در آخر سلامی هم عرض کنیم به مسئولینی که تمام ارتباطشان با نوجوانان در حد یک عکس گرفتن بود!

در پایان تشکر ویژه می‌کنیم از امام جمعه محترم، رئیس و اداره آموزش و پرورش شهرستان ،مسئول بسیج دانش آموزی و مسئولین و نماز گزاران مسجد امام حسن عسکری(ع) شهر قیر که با رویی گشاده و استقبالی گرم از این نوجوانان، باعث ایجاد انگیزه بندگی و روحیه انقلابی و مذهبی در نوجوانان شهرستان شدند.

از خداوند متعال توفیق خدمتگزاری هر چه بیشتر مسئولین شهرستان را خواستاریم.

 با تشکر؛

صادق غلامی مسئول برگزاری اعتکاف دانش آموزی شهرستان قیر و کارزین رمضان 1395

 

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.