کد مطلب 5532- ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱:۵۸:۲۴


امام جمعه قیروکارزین در جلسه هماهنگی ستاد نماز جمعه:

خدمت رسانی به محرومین باید مهمترین دغدغه مسئولین نظام باشد

عصر روز دوشنبه 17 خرداد جلسه هماهنگی ستاد نماز جمعه شهرستان قیروکارزین در دفتر امام جمعه این شهرستان تشکلیل جلسه داد.

به گزارش پرگون؛ حجت الاسلام اکبری امام جمعه قیروکارزین در این جلسه گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری، نماز جمعه باید تبدیل به قرارگاه برای ایمان، اخلاق، تقوا و... شود. البته قرارگاه به یک مکان نظامی میگویند و استفاده از این واژه برای نماز جمعه به معنای تقابل این نهاد با دشمنان نظام است. پس باید به صورت قرارگاهی و منظم با حملات ناجوانمردانه ی فرهنگی دشمن مقابله کنیم.

وی افزود: به اقرار کارشناسان غرب چیزی به نابودی و فروپاشی نظام سرمایه داری و لیبرالیسم باقی نمانده است و تنها را حیات این موجود نحس، دگرگونی و تغییر مورد پسند غرب در خاورمیانه است. در میان کشورهای غرب آسیا یا همان خاورمیانه نیز غالب برنامه ریزی دشمن برای مقابله با ایران اسلامی و انقلابی است که مهمترین برنامه ی آنها عباتند از: مجذوب سازی، استخدام، اکراه، اجبار، و تهدید هوشمند.

نماینده ولی فقیه در قیروکارزین تصریح کرد: چندین جریان عمده در ایران وجود دارد که دشمن برای هرکدام از آنها برنامه های جداگانه ای تدارک دیده است. اولین گروه جریان حزب الله و انقلابی ها هستند که دشمن تفرقه و اختلاف را در برابر این جریان بکار بسته است. تفرقه میان مسجدی ها، میان هیئت ها، میان دلسوزان نظام و... از مهمترین حربه های دشمن برای مقابله با امت حزب الله است. گروه دیگر محرومین هستند که مهمترین نقشه دشمن نا امید کردن این گروه از نظام اسلامی است. گروه سوم متوسطین هستند که طیف عمده ای را در جامعه تشکیل می دهند و دشمن برای این گروه ترویج سبک زندگی مبتذل و مادیگرای غربی را تجویز میکند. آخرین گروه که تعدادشان نیز کم است، معاندین با نظام اسلامی هستند که دشمن مدام آنها را به براندازی نظام نوید میدهد که خیال باطلی بیش نیست.

حجت الاسلام اکبری با اشاره به تکلیف نظام در برابر این چهارگروه گفت: تکلیف نظام در برابر امت حزب الله ایجاد وحدت، منسجم سازی، فعال سازی و... است. برای محرومین مهمترین کار خدمت رسانی است که باید جدّی گرفته شود و در دستور کار قرار بگیرد. برای طبقه متوسط ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی بهترین نسخه می باشد. در برابر ضدنظام و معاندین نیز باید هشیاری و مقابله را در دستور کار قرار داد.

پایان/

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.