کد مطلب 5490- ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۵:۰۹:۱۴


یادداشت/

جامعه قرآنی استان فارس بسیار مستعد است/ آینده ی استان در این زمینه روشن است

رحمان یگانه از قاریان قرآن کریم شهرستان قیروکارزین و کارشناس مسائل قرآنی در یادداشتی به بررسی سی و سومین مسابقات بین المللی قرآن کریم پرداخته است.

به گزارش پرگون؛ رحمان یگانه از قاریان قرآن کریم شهرستان قیروکارزین در یادداشتی کسب مقام اول حفظ مسابقات بین المللی قرآن کریم را به مجتبی فردفانی تبریک گفت. متن یادداشت بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
با توجه به اینکه فعالیت و درخشش در عرصه قرآن یکی از بزرگترین افتخارات ما مسلمانان محسوب می شود، یقیناً انتصاب نخبگان قرآنی به شهر و منطقه ای خاص مایه مباهات و افتخار برای آن مرز و بوم است که باید قدر این افراد را دانست و از چنین ظرفیت هایی به نحو احسن استفاده کرد.

مجتبی فردفانی نامی کاملاً آشنا در عرصه ی حفظ قرآن کریم کشورمان است. جوان جویای نامی که طی سالهای اخیر با شرکت در مسابقات متعدد خوش درخشیده است و امروز بعنوان یکی از بزرگترین افتخارات قرآنی نظام جمهوری اسلامی ایران بشمار می رود.

وی در مسابقات بین المللی قرآن کریم که روز گذشته به پایان رسید بعنوان نماینده ی ایران و از استان خراسان رضوی حضور یافته بود، درحالی که او اصالتاً اهل شهرستان گراش استان فارس می باشد.

مجتبی فردفانی توانست در سی و سومین مسابقات بین المللی قرآن کریم در رشته ی حفظ کل مقام اول را کسب کند که این افتخار برگ زرینی برای تمام جامعه ی قرآنی استان فارس محسوب می شود.

این افتخار آفرینی را به این برادر عزیز تبریک عرض نموده و امیدواریم در آینده شاهد ظهور دهها مجتبی فردفانی دیگر از خطه ی قرآنی فارس باشیم. کسب چنین رتبه هایی از جانب جوانان مستعد استان فارس می تواند باعث خودباوری بیش از پیش جامعه ی قرآنی در این استان گردد تا باور کنند فتح قلّه های پرافتخار قرآنی با تمام محرومیت ها و محدودیت های موجود، در سایه تلاش و خودباوری و اخلاص دست یافتنی خواهد بود.

رحمان یگانه
کارشناس قرآنی شهرستان قیروکارزین

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.