کد مطلب 5460- ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۶:۴۲


مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس در سفر به قیروکارزین:

پروژه بهسازی و تعویض جاده قیر به فیروزآباد تا اواسط سال 96 کاملاً به بهره برداری خواهد رسید

مهندس خداداد مقبلی مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس در سفری نیم روزه از پروژه های شهرستان قیروکارزین دیدن کرد.

به گزارش پرگون؛ مهندس خداداد مقبلی مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس در بازدید از شهرستان قیروکارزین، از وضعیت تکمیل جاده ی قیر-فیروزآباد دیدن کرد. وی درباره ی زمان تکمیل این پروژه به خبرنگار ما گفت: امروز از پروژه تعویض و بهسازی جاده فیروزآباد به قیر دیدن کردیم. طول مسیری که در پروژه قرار دارد 13 کیلومتر است که 5 کیلومتر آن تقریباً آماده ی تکمیل و بهره برداری است و بقیه ی پروژه نیز با بودجه ای که در نظر گرفته شده و با صحبتی که با پیمانکاران شده است در آینده ی نزدیک به پایان خواهد رسید.

مهندس مقبلی درباره ی سؤال خبرنگار ما درباره ی وضعیت گردنه ی گلومشک و روند تکمیل آن گفت: گردنه ای که الان در آن قرار داریم عملیات خاک برداری بسیار زیادی دارد.
اما فعلاً 6 کیلومتر جاده را در دست اقدام داریم که تا پایان سال تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید، این گردنه نیز تا اواسط سال آینده به اتمام خواهد رسید انشاءالله.

در این سفر نیم روزه مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس به قیروکارزین، کورش کرمپور نماینده منتخب حوزه قیروکارزین، فیروزآباد و فراشبند نیز وی را مشایعت می نمودند که در این سفر از پروژه محور زاخرویه به هنگام به احمد آباد فراشبند دیدن کردند. همچنین از پل مبارک آباد، تقاطع مظفری به کردیل، تقاطع مظفری به افزر و پروژه بولوار قاموس شهر کارزین دیدن نموده و قول مساعدت و همکاری برای تکمیل این پروژه ها را دادند.

پایان گزارش/

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.