کد مطلب 5421- ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۳:۰۶:۰۶


کورش کرمپور:

مطالبات به حق مردم قیروکارزین بر زمین مانده است

منتخب مردم قیروکارزین در مجلس دهم گفت: والله اگر بتوان واقعیت های شهرستان قیروکارزین را به تصویر کشیده و به سمع و نظر مقام معظم رهبری رساند، یقیناً گره بر پیشانی ایشان نقش می بندد و قسم میخورم خواب از چشمان ایشان پر خواهد کشید.

به گزارش پرگون؛ کورش کرمپور نماینده منتخب مردم فیروزآباد ، قیروکارزین و فراشبند در مجلس دهم در همایش گرامیداشت مقام معلم که در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قیروکارزین برگزار گردید ، ضمن گرامیداشت این روز و تبریک به معلمین عزیز عنوان داشت: معلمین عزیز باید به خود ببالند، چراکه به فرموده ی امام راحل (ره) معلمی شغل انبیاست.

وی افزود: متأسفانه این توفیق را نداشته ام که معلم باشم اما افتخار میکنم که همیشه شاگرد شما بوده ام. امروز هم افتخار بنده اینست که 80 % کسانی که به بنده کمک کردند تا راهی بهارستان شوم از معلمین عزیز بوده اند.

نماینده منتخب مجلس دهم خاطرنشان کرد: افتخار بنده اینست که سرباز ولایت هستم، سرباز دولت تدبیر و امید هستم و معنای سربازی را شما معلمین به بنده آموخته اید و معنای آن چیزی نیست جز از خود گذشتگی. امیدوارم با نظارت شما مردم بتوانم سرباز و شاگرد واقعی برای مردم مظلوم سه شهرستان باشم.

کورش کرمپور تصریح کرد: برادران و خواهران گرامی، مطالبات به حق مردم سه شهرستان خصوصاً شهرستان قیروکارزین بر زمین مانده است. والله اگر بتوان واقعیت های شهرستان قیروکارزین را به تصویر کشیده و به سمع و نظر مقام معظم رهبری رساند، یقیناً گره بر پیشانی ایشان نقش می بندد و قسم میخورم خواب از چشمان ایشان پر خواهد کشید.

وی در پایان گفت: امیدوارم در سالهای پیش رو با حمایت و هدایت شما شعارها را کنار گذاشته و بگویم چه کارهایی را در راستای محرومیت زدایی انجام داده ام. امیدوارم با عملم بتوانم لبخند رضایت بر لبان حامیانم بنشانم و حتی مخالفینم که به من رأی نداده اند را نیز با کارنامه ای موفق راضی و خشنود نمایم.

پایان/

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.