کد مطلب 5118- ۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۲:۵۶


فرمانده سپاه قیروکارزین:

در راه بصیرت افزایی آماده ی پذیرش انواع هجمه ها باشید

سرگرد عباس رضایی فرمانده ی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قیروکارزین در جلسه ی تودیع و معارفه حوزه ی مقاومت بسیج بقیة الله (عج) کارزین به قدرت هوشمند آمریکا در ستیز با انقلاب اسلامی اشاراتی کرد.

به گزارش پرگون : سرگرد رضایی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه کارزین که در عصر چهارشنبه 7 بهمن 94 ساعت 16 در مسجد جامع شهید مطهری کارزین برگزار شد گفت: آمریکا گزینه ی قدرت هوشمند خود را برای مبارزه با انقلاب اسلامی ایران بکار برده است که برنامه شامل : جنگ نرم ، منزوی سازی جهانی ایران ، محدود سازی ایران در منطقه ، محمدود سازی علمی و اقتصادی ایران و... می باشد.

فرمانده سپاه قیروکارزین ضمن ابراز ناکامی دشمن در رسیدن به اهدافش افزود: الحمد لله برخلاف خواسته ی دشمن ، ایران جزء امن ترین کشور های دنیاست. در حالی که قصد دشمن از حمله به عراق ، افغانستان و... در واقع ناامن کردن ایران بود ، اما کشور سربلند ما با عزت و قدرت در اوج امنیت است.

رضایی ادامه داد: پروژه ی نه چندان جدید دشمن برای انتخابات ، پروژه ی نفوذ است. قبلاً هم این سناریو را انجام داده اند که ماحصل آن لندن نشینی برخی از وزرای قدیمی و معارضه با نظام و انقلاب بود. بحث نفوذ را جدی بگیرید ، تحت عناوین مختلف و به اشکال گوناگون به دنبال نفوذ هستند.

عباس رضایی خاطر نشان کرد: برنامه ی نهایی دشمنان ما تغییر ضائقه ی مردم ایران اسلامی است و این همه هزینه و برنامه برای این موضوع است.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت : با بصیرت تمام اصلح را شناسایی کرده و به دیگران معرفی کنید. شاید در راه بصیرت افزایی مورد هجمه های فراوانی قرار بگیرید اما به فرموده امیرالمؤمنین (ع) هرکس بخواهد داعیه دار اسلام باشد باید بصیرت و صبر و استقامت داشته باشد.

ایشان در پایان ضمن ابراز نارضایتی از برخی اعتراضات بی اساس به شورای نگهبان گفت: هیچ کس حق تعرض به شورای نگهبان را ندارد.

پایان گزارش

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.