کد مطلب 5069- ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۸:۲۰:۰۳


فرماندار قیروکارزین تأکید کرد

تغییر نگرش به روابط عمومی‌ها به‌عنوان حساس‌ترین بخش سازمان‌ها

فرماندار قیروکارزین بر تغییر نگرش نسبت به کار روابط عمومی‌ها به‌عنوان حساس‌ترین بخش سازمان‌ها در جهان امروز تأکید کرد.

اشکان کاظمی در همایش روابط عمومی‌های ادارات قیروکارزین اظهار داشت: سازمان‌های پویا همیشه در بحث اطلاع‌رسانی فعال بوده‌اند و موفقیت یک سازمان درگرو تعامل سازنده با مردم است.

وی بابیان این‌که امروزه و در عصر حاضر، ارتباطات اساسی‌ترین اصل موردنیاز بشر و یکی از بنیادی‌ترین دانش‌ها و از مهم‌ترین عوامل پیشرفت انسان امروزی است، افزود: چگونگی انعکاس عملکردها در یک جامعه با برنامه‌ریزی مدیران و روابط عمومی‌ها مشخص می‌شود چراکه قضاوت افکار عمومی نسبت به عملکردها نتیجه تعامل، همفکری و نگرش روابط عمومی‌ها و شیوه انتقال پیام و اطلاع‌رسانی آن‌ها است.

فرماندار قیروکارزین بابیان این‌که مدیران ناموفق در تبیین فعالیت‌های خود ضعیف بوده‌اند خاطرنشان کرد: حیات یک سازمان و نمود فعالیت‌ها در عصر ارتباطات و اطلاعات به بخش روابط عمومی وابسته است و این بخش در سازمان می‌تواند باعث رشد و یا افت مدیران شود.

کاظمی گفت: حیطه فعالیت روابط عمومی‌ها بسیار حساس است و اطلاع‌رسانی درست و مناسب در تمام حوزه‌ها می‌تواند باعث شناساندن این شهرستان به کشور شود.

این مقام مسئول بیان داشت: روابط عمومی‌ها چشم بینا و گوش شنوای دستگاه‌ها و نهادها هستند و افرادی که در این کسوت به مردم خدمت می‌کنند می‌توانند پل ارتباطی مناسبی میان دستگاه‌ها و مسئولان و مردم ایجاد کنند که موجب آرامش شهروندان و خدمات بهتر مسئولان می‌شود.

وی با اشاره به این‌که روابط عمومی یک علم است و باید نگرش‌ها به این بخش تغییر کند تصریح کرد: روابط عمومی یکی از واحدهایی است که در سازمان‌های مختلف به‌صورت مستقیم با مدیر سازمان و مردم ارتباط برقرار می‌کند و همین نشان از جایگاه ویژه این واحد در سازمان‌ها دارد.

فرماندار قیروکارزین در پایان با تقدیر از روابط عمومی‌های فعال این شهرستان، خواستار همکاری بیشتر روابط عمومی‌های ادارات با خبرنگاران شد و همچنین از آنان خواست تا اخبار خود را به‌موقع ارسال کنند تا در پرتال خبری این شهرستان نیز قرار گیرد.

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.