کد مطلب 3776- ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۹:۱۱:۱۲


رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قیروکارزین:

طرح نظارت ویژه نوروز تا 14 فروردین ادامه دارد/ تخلفات در کمترین زمان ممکن رسیدگی می شود

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قیروکارزین: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان قیروکارزین اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز را از 15 اسفندماه آغاز کرده اند و این طرح تا 14 فروردین ماه 94 ادامه خواهد داشت.

منصور همتی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قیروکارزین در گفتگو با پرگون ضمن تشریح برنامه‌های این اداره برای ایام نوروز، اظهار کرد: اداره صنعت، معدن و تجارت قیروکارزین در راستای وظایف خود جهت کنترل، نظارت و تنظیم بازار از واحدهای صنفی و غیرصنفی به‌صورت مداوم بازرسی انجام می‌دهد.

وی در این خصوص ادامه داد: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان قیروکارزین اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز را از 15 اسفندماه آغاز کرده اند و این طرح تا 14 فروردین ماه 94 ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قیروکارزین افزود: کشیک نظارت و بازرسی این اداره در ایام تعطیل نیز در محل اداره و اتاق اصناف مستقر می باشند و ضمن کنترل وضعیت بازار و ایجاد فضای مناسب برای تامین مایحتاج عمومی به تخلفات احتمالی و شکایات و گزارش های مردمی نیز رسیدگی خواهند کرد.

همتی ادامه داد: گوشت قرمز، مرغ، پوشاک، کیف و کفش، آجیل و شیرینی و انواع میوه از جمله کالاهای در اولویت طرح بازرسی و نظارت ویژه نوروزی اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان قرار دارد.

وی در پایان گفت: شماره تماس های رسیدگی به شکایات عبارتند از 124 مربوط به اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان و 54528310 مربوط به اتاق اصناف تعلق دارد که پاسخگوی شکایات همشهریان خواهند بود.

 

 


کلیه حقوق این وب سایت برای سفیر سیستم محفوظ می باشد.